SNUBNÍ PRSTENY LK ATELIER - KAŽDÝ PÁR JE JEDINEČNÝ...

Snubní prsteny jsou jedny z nejvzácnějších a také nejvíce používaných šperků, které si v životě pořídíte. Proto je vhodné dokonale přizpůsobit materiál, tvar a celkový vzhled prstenů vašemu vkusu a životnímu stylu.

 

Snubní prsteny vyrábíme přímo v našem ateliéru v Benešově, proto je můžeme zhotovit přesně podle Vašich představ. Můžete si vybrat šířku, tloušťku a profil prstenů, počet, velikost a druh použitých kamenů i způsob jejich vsazení. Stejně tak jako konečnou povrchovou úpravu prstenů v různých typech matu nebo lesku. 

Pokud si nevyberete z našich vzorů, rádi Vám na přání připravíme originální návrh i vzor, který si před objednáním prstenů můžete vyzkoušet.


Snubní prsteny vyrábíme ze 14kt a 18kt bílého, žlutého, růžového a červeného ZLATA, PLATINY, PALLADIA, STŘÍBRA, TITANU a nově také z TANTALU a ZIRCONIA. Kovy se dají v prstenech různě kombinovat. Jaký kov pro Vaše prsteny zvolit Vám rádi doporučíme.
 

Všechny diamanty a drahé kameny do snubních prstenů vyrobených v naší dílně pečlivě vybírám a vsazuji osobně.
Pro domluvení schůzky ohledně výroby snubních prstenů prosím volejte +420 777 840 313.
Luděk Klápa,
GIA GG - zlatník / fasér / GIA Graduate Gemologist


Přestože upřednostňujeme Vaši osobní návštěvu a naše šperky jsou vyráběné jako originály, nebo ve velmi malých sériích, nabízíme možnost některé z nich objednat online nebo telefonicky podle čísla v galerii. Pokud máte o tuto službu zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat. 

Ke každému páru snubních prstenů z naší dílny obdržíte certifikát s podrobným popisem prstenů a v nich vsazených kamenů, kde je mimo jiné uvedeno, že prsteny byly vyrobeny v naší dílně. K větším diamantům a drahým kamenům přikládáme certifikát kamenu od jedné z renomovaných gemologických laboratoří (GIA,HRD...)

Žádný šperk neopustí naší dílnu, dokud nedosáhne vysokého standardu zpracování podloženého léty zkušeností a poctivé řemeslné práce.

Všechny snubní prsteny v této galerii vyráběl Luděk Klápa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace