ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ŠPERKŮ

Návrhy a zakázková výroba šperků je v našem ateliéru prioritou. Pokud se rozhodnete využít naše služby, uděláme vše proto, abychom Vaše představy přetvořili do šperku, který je opravdu unikátní. Do šperku, který pro Vás bude vzácný po celý život.


Přestože upřednostňujeme Vaší osobní návštěvu, je možné vše domluvit emailem nebo telefonicky. Při této konzultaci se dozvíte více o tom, co v našem ateliéru děláme a více o procesu výroby šperků.

Probereme Vaše představy, rozpočet, materiál, případně drahé kameny, které chcete ve svém šperku použít.


Navrhneme Vám, jaký materiál a drahé kameny by byly nejvhodnější pro Váš šperk použít.

 

Pro inspiraci můžete vybírat také z velkého množství našich vlastních vzorů.


Po Vašem schválení šperk ručně vyrobíme a osadíme kameny - to vše v našem ateliéru v Benešově.


Hotový šperk si můžete vyzvednout osobně v jedné z našich prodejen nebo Vám ho zašleme poštou formou cenného psaní.


Všechny Diamanty a drahé kameny do šperků vyrobených v naší dílně pečlivě vybírám a vsazuji osobně.
Pro sjednání schůzky ohledně výroby šperků, snubních nebo zásnubních prstenů, nákupu drahých kamenů prosím volejte +420 777 840 313.

Luděk Klápa, GIA GG - zlatník / fasér / GIA Graduate Gemologist


Žádný šperk neopustí naší dílnu, dokud nedosáhne vysokého standardu zpracování podloženého léty zkušeností a poctivé řemeslné práce.


Ke každému šperku z naší dílny obdržíte certifikát s podrobným popisem šperku a v něm vsazených kamenů, kde je mimo jiné uvedeno, že šperk byl vyroben v naší dílně. K větším diamantům a drahým kamenům přikládáme certifikát kamenu od jedné z renomovaných mezinárodních laboratoří (GIA,HRD...)
 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace