VÝROBA SNUBNÍCH PRSTENŮ

Snubní prsteny jsou jedny z nejvzácnějších a také nejvíce používaných šperků, které si v životě pořídíte. Proto je vhodné dokonale přizpůsobit materiál, tvar a celkový vzhled prstenů vašemu vkusu a životnímu stylu.

 

Snubní prsteny vyrábíme přímo v našem ateliéru v Benešově, proto je můžeme zhotovit přesně podle Vašich představ. Pokud si nevyberete z našich vzorů, rádi Vám na přání připravíme originální návrh i vzor, který si před objednáním prstenů můžete vyzkoušet.


Každý vzor snubních prstenů vyrábíme na míru podle přání zákazníka. Můžete si vybrat šířku, tloušťku a profil prstenů, počet, velikost a druh kamenů i způsob jejich vsazení. Stejně tak jako konečnou povrchovou úpravu prstenů v různých typech matu nebo lesku. 

Snubní prsteny vyrábíme ze 14kt a 18kt bílého, žlutého, růžového a červeného ZLATA, PLATINY, PALLADIA, STŘÍBRA, TITANU a nově také z TANTALU a ZIRCONIA. Jaký kov pro Vaše prsteny zvolit Vám rádi doporučíme. Kovy se dají v prstenech různě kombinovat. 

Ke každému páru snubních prstenů z naší dílny obdržíte certifikát s podrobným popisem prstenů a v nich vsazených kamenů, kde je mimo jiné uvedeno, že prsteny byly vyrobeny v naší dílně. K větším diamantům a drahým kamenům přikládáme certifikát kamenu od jedné z renomovaných gemologických laboratoří (GIA,HRD...)

Pro sjednání schůzky ohledně výroby snubních prstenů prosím volejte +420 777 840 313.

Ukázky snubních prstenů naleznete v galerii šperků.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace