DÁMSKÉ, PÁNSKÉ A DĚTSKÉ NÁUŠNICE

Naším přáním je, abyste si mohli užívat šperků u nás vyrobených co nejdéle, proto používáme jen ty nejkvalitnější materiály a drahé kameny z celého světa. Je pro nás důležité, abyste za svoje peníze obdrželi velmi dobře zpracovaný šperk přesně podle Vašich představ, kvalitou srovnatelný s nejprestižnějšími světovými výrobci.

 

Díky bohatým zkušenostem práce s PLATINOU zhotovujeme šperky také z tohoto vzácného kovu, dále pak z 18 ct a 14ct ZLATA, STŘÍBRA, PALLADIA, TITANU a nově také z TANTALU A ZIRCONIA.


Šperky vyrábíme ručně přímo v našem ateliéru v Benešově.

Ke každému šperku z naší dílny obdržíte certifikát s podrobným popisem šperku a v něm vsazených kamenů, kde je mimo jiné uvedeno, že šperk byl vyroben v naší dílně. K větším diamantům a drahým kamenům přikládáme certifikát kamenu od jedné z renomovaných mezinárodních laboratoří (GIA,HRD...)

 

Všechny diamanty a drahé kameny do šperků vyrobených v naší dílně pečlivě vybírám a vsazuji osobně.
Pro domluvení schůzky ohledně výroby šperků prosím volejte +420 777 840 313.
Luděk Klápa - zlatník / fasér / GIA Diamonds Graduate


Přestože upřednostňujeme Vaši osobní návštěvu a naše šperky jsou vyráběné jako originály, nebo ve velmi malých sériích, nabízíme možnost některé z nich objednat online nebo telefonicky podle čísla v galerii. Pokud máte o tuto službu zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat. 

Žádný šperk neopustí naší dílnu, dokud nedosáhne vysokého standardu zpracování podloženého léty zkušeností a poctivé řemeslné práce.

Všechny náušnice v této galerii vyráběl Luděk Klápa.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace