HODINKY PRIM

České hodinky PRIM - hodinky dělané s láskou, tradicí a zkušeností.

V novém miléniu jsme dali hodinkám PRIM nová srdce v moderním kabátě, a obnovili to, co bylo po pádu socialismu zapomenuto. Hodinky PRIM od firmy MPM Quality.

Je to pro nás velkým potěšením představit Vám náš svět hodinářství a vše kolem něj. Základní kámen hodinek PRIM lze považovat rok 1946 v Liberci, avšak sériová výroba začala v roce 1957 a oficiální prodej byl zahájen 1. dubna 1958. Jsme velmi zavázaní k průkopnickému duchu, inovaci a chutí československých hodinářů, díky kterým vznikla značka PRIM. Zavázali jsme se k této tradici a již 16 let vyrábíme náramkové hodinky, které odpovídají požadavkům a technologiím dnešní doby.

Kolekce hodinek PRIM odpovídají rozmanitým nárokům naších zákazníku, proto používáme širokou škálu motivů a kolekcí, které osloví každého z Vás. Všechny naše kolekce vznikají za spolupráce s našimi partnery a zaměstnanci, ale hlavně jste to vy, naší zákazníci, kteří nás motivují vyrábět nadčasové, moderní a elegantní hodinky z kvalitních materiálů.

Jako výrobce hodinek PRIM jsme se zavázali vytvářet originální hodinky pro všechny generace. Naší vizí je, aby naší spokojení zákazníci mohli vlastnit nejedny modely hodinek PRIM, jak klasických, společenských tak i sportovních, a aby je tak doprovázeli v životní cestě za úspěchem. Vytváříme hodinky, které podtrhují charakteristiku majitele, a hlavně jsou vyrobeny z kvalitních materiálů za dostupnou cenu pro všechny naše zákazníky.

Současnost

Základem pro úspěch a obnovu dávno zapomenuté značky PRIM bylo dlouholetá spolupráce s obchodníky, kteří naší značce věří a byli schopni bezprostřední komunikace se zákazníkem a s tím oživit zájem o kvalitní mechanické hodinky za dostupné ceny. Nedílným podnětem pro náš vývoj a rozvoj společnosti je rostoucí náročnost a odlišnost.

Hodinky PRIM z naší produkce jsou neustále testovány a vylepšovány, proto určují trendy v oboru. Mezi naše zákazníky patří významné osobnosti, sportovci, celebrity ale především Vy naši nároční zákazníci, kteří oceňují každodenní výdrž a kvalitu hodinek PRIM. Naší designeři a hodináři přímo v centrále naší společnosti pravidelně vymýšlejí nové kolekce a využívají nejnovější technologie a materiály

PRIM jsou poctivé hodinky dělané s láskou, tradicí a zkušeností. V novém miléniu jsme dali hodinkám PRIM nová srdce v moderním kabátě, a obnovili to, co bylo po pádu socialismu zapomenuto. Klasický a nadčasový vzhled PRIM hodinek se stal synonymem pro jednoduchou eleganci. Přitažlivost českých hodinek PRIM spočívá v detailně promyšleném vzhledu, který perfektně doplní společenský outfit stejně efektně, jako ten ležérní. Hodinky PRIM jsou jedinečné modely, s kterými vystoupíte z davu a budete vlastnit originální kousek. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace