LUDĚK KLÁPA - LK ATELIÉR - FINE JEWELLERY

English version is comming soon...ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ŠPERKŮ


Návrhy a zakázková výroba šperků je v našem ateliéru samozřejmostí. Pokud se rozhodnete využít naše služby, uděláme vše proto, aby jsme Vaše představy přetvořili do šperku, který je opravdu unikátní. Do šperku, který pro Vás bude vzácný po celý život.
Zakázková výroba »
 

VÝROBA ŠPERKŮ


Při výrobě šperků používáme jen ty nejkvalitnější materiály a drahé kameny z celého světa. Žádný šperk neopustí naší dílnu dokud nedosáhne vysokého standardu zpracování podloženého léty zkušeností a poctivé řemeslné práce.
Výroba »
 

SNUBNÍ PRSTENY


Prsteny vyrábíme přímo v našem ateliéru v Benešově, můžeme je zhotovit přesně podle vašich představ. Pokud si nevyberete z našich vzorů, rádi Vám na přání připravíme návrh i vzor, který si před objednáním prstenů můžete vyzkoušet.
Snubní prsteny »
 

ZLATNICTVÍ - PRODEJ ŠPERKŮ


V naší prodejně naleznete kromě našich výrobků také veliký výběr kvalitních šperků od předních českých i zahraničních dodavatelů. Šperky s českým granátem od družstva umělecké výroby GRANÁT, Turnov. České hodinky značky PRIM, šperky MY iMenso a Trollbeads.
Obchod »
 

SERVIS, OPRAVY ŠPERKŮ


Provádíme opravy šperků všeho druhu, dodání vypadlých kamenů, čištění, leštění a pokovování. Poskytujeme záruční i pozáruční servis šperků vyrobených u nás. V zájmu dlouhé životnosti provádíme jejich bezplatnou kontrolu, kterou doporučujeme alespoň 1 za rok.
Servis, opravy šperků »
 

RESTAUROVÁNÍ STAROŽITNOSTÍ


V našem ateliéru se specializujeme mimo jiné i na restaurování starožitných šperků. Díky znalostem starých výrobních technik dokážeme vyrobit i jejich věrné repliky. Zabýváme se také prodejem a výkupem starožitných šperků a starožitností.
Restaurování starožitností »
 

PHOTO GALLERY
This website uses to provide services, personalize ads, and analyzing traffic cookies. By using this website you agree. More information