VÝROBA ŠPERKŮ

Je pro nás důležité, abyste si mohli užívat šperků u nás vyrobených co nejdéle, proto používáme jen ty nejkvalitnější materiály a drahé kameny z celého světa. Klademe důraz na to, abyste za svoje peníze obdrželi velmi dobře zpracovaný šperk přesně podle Vašich představ, kvalitou srovnatelný s nejprestižnějšími světovými výrobci.


Díky bohatým zkušenostem práce s platinou zhotovujeme šperky také z tohoto precizního kovu, dále pak z 18 ct a 14ct zlata, palladia, stříbra, titanu ale i jiných kovových i nekovových materiálů.


Šperky jsou ručně vyráběny přímo v našem ateliéru v Benešově.


Každý kámen v našich špercích je pečlivě vybrán a ručně vsazen. Při práci s drahými kameny používáme nejmodernější techniku, což umožňuje vysokou přesnost a kvalitu usazení kamenů.

Ke každému šperku z naší dílny obdržíte certifikát s podrobným popisem šperku a v něm vsazených kamenů, kde je mimo jiné uvedeno, že šperk byl vyroben v naší dílně. K větším diamantům a drahým kamenům přikládáme certifikát kamenu od jedné z renomovaných mezinárodních laboratoří (GIA,HRD...)


Žádný šperk neopustí naší dílnu, dokud nedosáhne vysokého standardu zpracování podloženého léty zkušeností a poctivé řemeslné práce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace