DÁMSKÉ A PÁNSKÉ SNUBNÍ PRSTENY, ZÁSNUBNÍ PRSTÝNKY

Snubní prsteny jsou jedny z nejvzácnějších a také nejvíce používaných šperků, které si v životě pořídíte. Proto je vhodné dokonale přizpůsobit materiál, tvar a celkový vzhled prstenů vašemu vkusu a životnímu stylu.

 

Prsteny vyrábíme přímo v našem ateliéru v Benešově, proto je můžeme zhotovit přesně podle vašich představ. Pokud si nevyberete z našich vzorů, rádi Vám na přání připravíme originální návrh i vzor, který si před objednáním prstenů můžete vyzkoušet.


Pro více informací navštivte jednu z našich prodejen nebo si sjednejte schůzku přímo se zlatníkem.

Každý vzor prstenů vyrábíme v různých provedeních na míru podle přání zákazníka. Můžete si vybrat šířku, tloušťku a profil prstenů, počet a velikost kamenů i způsob jejich vsazení. Stejně tak jako konečnou povrchovou úpravu prstenů v různých typech matu nebo lesku. 

Prsteny vyrábíme ze 14kt a 18kt bílého, žlutého, růžového a červeného zlata, platiny, palladia, stříbra, některé vzory z titanu a nově také z tantalu. Kovy se dají v prstenech různě kombinovat. 

Přestože upřednostňujeme Vaši osobní návštěvu a každý prsten je vyráběn na míru podle přání zákazníka, je možné objednat snubní prsteny online nebo telefonicky podle čísla v galerii. Pokud máte o tuto službu zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Ke každému páru snubních prstenů z naší dílny obdržíte certifikát s podrobným popisem prstenů a v nich vsazených kamenů, kde je mimo jiné uvedeno, že prsteny byly vyrobeny v naší dílně. K větším diamantům a drahým kamenům přikládáme certifikát kamenu od jedné z renomovaných gemologických laboratoří (GIA,HRD...)

Všechny snubní prsteny v této galerii vyráběl Luděk Klápa.


 

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace